string(0) "" Espana Dream |
+420 604 787 751

Vila v Torrevieja

Residencial Villas Las Lagunas se nachází v jedné z nejkrásnějších a nejklidnějších oblastí mezi Ciudad Quesada a Pueblo Bravo.. Projekt se skládá z 50 vil. Všechny domy mají 3 ložnice a 3 koupelny, suterén, ve kterém můžeme vybudovat více ložnic nebo jej dokonce využít jako odpočinkovou zónu, posilovnu... Disponuje soláriem, kde můžeme nainstalovat venkovní kuchyni a je dodáván s předinstalací pro jacuzzi.. Má soukromý bazén o rozměrech 3,3 m x 6,5 m, vybavený vodopádem 1,20 m, barevným LED osvětlením a lavičkou k sezení pod vodopádem.. Součástí domu je také parkovací stání.. Dům je energeticky úsporný navržený z vysoce kvalitních materiálů s použitím nejpečlivější technologie a nabízí našim klientům maximální komfort.. Jeho poloha, vedle přírodního parku Las Lagunas de La Mata a Torrevieja a velmi blízko pláží Guardamar (méně než 10 minut autem), je ideální, pokud hledáte klid pro svou dovolenou nebo chcete-li žít po celý rok. .. Navíc jen 5 minut odtud je urbanizace Doña Pepa plná restaurací, barů a volnočasových oblastí, kde si můžete užít svůj volný čas tím nejpříjemnějším způsobem.. Dodání prosinec 2023, nezávazně si domluvte schůzku a přijďte navštívit náš výstavní dům na adrese: .


514 900 €

Základní údaje


Size 109m2
m2p 229m2
beds 4
baths 3
pool Soukromé
garage SoukroméVybavení


Pokoje: 4
Koupelny: 3
Zastavěná plocha: 109m2
Pozemek: 229m2
Soukromý bazén
Garáž: Soukromá
Kuchyně: Americká
Stav: Nové
Orientace na jih
Vzdálenost od pláže: 5 km.
Vzdálenost od letiště: 40 km.
Vzdálenost od volného času: 0 km.
Vzdálenost od golfového hřiště: 5 km.
Garáž
Zahrada
Topení
Terasa
Veranda
Solárium
Podlahové vytápění v koupelnách
Předinstalace suterénu
Předinstalace klimatizace
Bezpečnostní dveře


Mgr. Lenka Gieckova

+420 604 787 751
info@espanadream.com

""


Naše služby

Spolupracujeme s místními realitními agenturami a disponujeme rozsáhlou vlastní nabídkou nemovitostí ve Španělsku. Pomůžeme Vám najít tu správnou nemovitost podle Vašich požadavků a přání.

Prohlídky nemovitostí

Zorganizujeme pro Vás osobní prohlídky vybraných nemovitostí, abyste měli možnost si je osobně prohlédnout a získat přesnější představu o jejich stavu a potenciálu.

Rezervace nemovitosti

Po vybrání vhodné nemovitosti Vám pomůžeme s rezervací, abyste měli jistotu, že Vám nemovitost nebude vybrána někým jiným.

Příprava dokumentů

Řešíme veškerou administrativou spojenou s koupí nemovitosti. Připravíme veškeré potřebné dokumenty a formuláře, abyste nemuseli řešit složité byrokratické procesy.

Zajištění transakce prodeje

Naši zkušení právníci Vám pomohou s celým procesem transakce prodeje, včetně získání NIE (číslo identifikace pro cizince), otevření bankovního účtu, podpisu kupní smlouvy a výsledného předání nemovitosti.

Řekli o nás

Co o nás říkají naši klienti.

 • Pavel Toráč

  Koupil jsem a pronajímám přes España Dream ve Španělsku svůj Apartmán . O vše se mi postarají a vše perfektně funguje !

  Pavel Toráč

  Jednatel
 • Erik Van Teylingen

  Takhle si představuji exklusivní service. Přiletěl jsem, vyzvedli mě, ubytovali a během 3 dnů jsem viděl 9 nemovitostí a jednu koupil. Doporučuji bez váhání a děkuji.

  Erik Van Teylingen

  podnikatel

Z našeho blogu