string(0) "" Espana Dream |
+420 604 787 751

Novostavba v Torrevieja

Alicante | Torrevieja

565 950 €

Novostavba v Torrevieja

Nově postavená vila v La Manga del Mar Menor . Dům se nachází pouhých 300 metrů od Playa Honda, rozsáhlé poloměstské pláže s měkkým pískem a čistou vodou, která získala prestižní Q vlajku za turistickou kvalitu.. Idylické místo, kde se můžete procházet naboso, relaxovat se zvuky přírody a nechat svou mysl prázdnou.. Pokud hledáte zcela nový dům, s velkým pozemkem a prosvětleností, která vám umožní zvýšit kvalitu vašeho života, je tato nemovitost určena právě vám.. V prvním patře najdete prostorný obývací pokoj s výhledem na soukromý bazén, otevřenou kuchyň a snídaňový bar, prostornou ložnici a okouzlující koupelnu pro hosty.. Když vyjdete po schodech nahoru, budete překvapeni designem a pohodlím hlavní místnosti, stejně jako dvoulůžkového pokoje pro děti nebo hosty a 2 koupelen.. Nemovitost je doplněna suterénem, u200bu200bideálním místem pro rekreaci, a soukromým soláriem, odkud je možné se celoročně opalovat a zároveň si užívat ty nejlepší panoramatické výhledy na urbanizaci, palmy a okolní krajinu. hory.vzdálený. . Plocha pozemku se svými 440 m2 je v očích dítěte jako školní dvůr.. Nejbezpečnější místo pro děti na hraní, běh a zábavu, vždy je sledováno z obývacího pokoje, kuchyně nebo terasy v horním patře. Není to ideální vila pro založení rodiny a sledování, jak vaše děti rostou? .


565 950 €

Základní údaje


Size 153m2
m2p 440m2
beds 4
baths 3
pool Soukromé
garage SoukroméVybavení


Pokoje: 4
Koupelny: 3
Zastavěná plocha: 153m2
Pozemek: 440m2
Soukromý bazén
Garáž: Soukromá
Kuchyně: Otevřené
Stav: Nové
Orientace: Jihovýchod
Vzdálenost od pláže: 1 km.
Vzdálenost na letiště: 30 min.
Vzdálenost k rekreaci: 150 metrů.
Vzdálenost od golfového hřiště: 10 min.
Zahrada
Terasa
Solárium
Suterén
Bezpečnostní dveře


Mgr. Lenka Gieckova

+420 604 787 751
info@espanadream.com

""


Naše služby

Spolupracujeme s místními realitními agenturami a disponujeme rozsáhlou vlastní nabídkou nemovitostí ve Španělsku. Pomůžeme Vám najít tu správnou nemovitost podle Vašich požadavků a přání.

Prohlídky nemovitostí

Zorganizujeme pro Vás osobní prohlídky vybraných nemovitostí, abyste měli možnost si je osobně prohlédnout a získat přesnější představu o jejich stavu a potenciálu.

Rezervace nemovitosti

Po vybrání vhodné nemovitosti Vám pomůžeme s rezervací, abyste měli jistotu, že Vám nemovitost nebude vybrána někým jiným.

Příprava dokumentů

Řešíme veškerou administrativou spojenou s koupí nemovitosti. Připravíme veškeré potřebné dokumenty a formuláře, abyste nemuseli řešit složité byrokratické procesy.

Zajištění transakce prodeje

Naši zkušení právníci Vám pomohou s celým procesem transakce prodeje, včetně získání NIE (číslo identifikace pro cizince), otevření bankovního účtu, podpisu kupní smlouvy a výsledného předání nemovitosti.

Řekli o nás

Co o nás říkají naši klienti.

 • Pavel Toráč

  Koupil jsem a pronajímám přes España Dream ve Španělsku svůj Apartmán . O vše se mi postarají a vše perfektně funguje !

  Pavel Toráč

  Jednatel
 • Erik Van Teylingen

  Takhle si představuji exklusivní service. Přiletěl jsem, vyzvedli mě, ubytovali a během 3 dnů jsem viděl 9 nemovitostí a jednu koupil. Doporučuji bez váhání a děkuji.

  Erik Van Teylingen

  podnikatel

Z našeho blogu